Umetna trava pokrajine in prostega časa.
Če imate radi travo, vendar ne želite nereda, blata in vzdrževanja, je uporaba umetne trave na vrtu tista za vas.
Gramoz in tlakovanje je lahko praktično, toda samo umetna trava vam daje popolno travo - enostavno negovalno površino z mehkobo, odbijanjem in barvo prave trave!
Otroci in domače živali lahko igrajo na njem. Lahko sedite, sončite se na njej in uživate v njegovem lepem izgledu v vseh vremenskih razmerah - tako da ni pomembno, ali smo sredi vročega suhega uroka, ali mokro poletje, kot smo ga imeli letos!
Uporaba umetne trave za vrt popolnoma ustvarja zabavno območje za otroke, ki bodo zagotovo ljubili njegovo mehkobo in čudovit videz.
Ne glede na to, kaj se dogaja z našim vremenom, naša umetna trava ostane lepa 365 dni v letu z minimalnim vzdrževanjem!

Specifikacije produkta
| Višina pilota / mm | 30 |
| Merilec | 3/8 " |
| Šivi / m | 140 |
| Gostota | 14700 |
| Podpora | PP krpo + Net + SBR lateks |
| Barva | Zelena |
| Oblika vlaken | Stezna oblika |
| Življenjska doba | 8-10 let |
| Širina valja | 2m ali 4m ali po meri |
| Dolžina valja | 25m ali po meri |
Prednosti izdelka in uporaba
Nič več zalivanja
Pomembni kratko- in dolgoročni prihranki stroškov
Nič bolj izčrpnega vzdrževanja za naše sintetične trave
Naša umetna trava je vedno zelena in čista
Nič več rezanja
Nič več gnojil in pesticidov
Za vožnjo črpalke za namakanje ni več električne energije
Nič več gnilih palm, ki so nameščene poleg škropilnic

Paket in dostava
Pakirano v zvitkih: širina 2m ali 4m, dolžina se lahko prilagodi.
Čas dostave: 15-20 dni
Priljubljena oznake: Vrt Uporaba umetne trave














