Umetni trava futsal ![]() Nogomet je eden izmed najbolj priljubljenih športnih igrišč, poleg igralčeve spretnosti pa tudi kakovost travnika vpliva tudi na uspešnost igralca. Visokokakovostni Jiangsen umetni trava futsal lahko veliko pomaga z mehko prejo in dobro nosljiv. |
| Barva | Zelena |
| Višina kupa | 50mm |
| Merilec | 5/8 palca |
| Stitch stopnja | 160 šivov / m |
| Gostota | 10080 turfov / m2 |
| Paket | roll paket |
| Širina rola | 2m / 4m |
| Dolžina rola | 25m |








V: Ali ste proizvajalec ali trgovska družba?
O: Smo proizvajalec specializiran za umetno travo, smo sami proizvajajo surovine in naši izdelki so priljubljeni po vsem svetu.
V: Kakšna je kakovost izdelkov?
O: Naši izdelki so opravili 3000-urni test proti UV-žarkom, preskus RoHS, 50000-kratni preskus obrabe in test gorenja.
V: Najmanjši količinski naročilo?
A: 500 kvadratnih metrov.
Vprašanje: Kaj je s časom?
O: Vzorec potrebuje 30 dni, množična proizvodnja potrebuje 20 dni.
V: Koliko vrst umetne trave lahko zagotovite?
O: Ustvarjamo lahko umetno travo za urejanje krajine, umetno travo futsal in travnate ploščice.
V: Kakšna je vaša vrata FOB?
A: pristanišče v Šanghaju.
Priljubljena oznake: umetna trava futsal, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, trgovina na debelo, cena, stroški















