Dobra umetna trava je lahko po kakovosti primerljiva z uvoženimi proizvodi, veliko višja od tiste nizke cene, in veliko nižja od cene uvožene travnate površine, ki jo lahko prenašajo množice. Imenuje se "svetovna kakovost, domača cena". Prilagojen je potrebam zakona, da bi izvajal zakon, zato ima ogromen prostor za razvoj. Trenutno je razvoj trga postopoma narasel na to raven.

| Višina kupa | 30mm |
| Barva | 4 Barve |
| šiv | 180 / m |
| merilec | 3/8 |
| gostoto | 18900eur / m2 |
| Podpora | PP + Net + Sbr Lateks |
| Širina valja | 2m ali 4m ali po meri |
| Dolžina valja | 25m ali po meri |
Večnamenski
Ustreza vsaki aplikaciji
Trpežno in trpežno nošenje
Takojšnje in življenje
Brez vzdrževanja

Visoko standardni kakovostni pokrajinski vrt Dekorativna umetna trava
1.Dejni vrtni dekorativni,
2.UV upor PE monofilament & PP kodrasti preje
3.Yarn Height: različne heighte so na voljo
Material: Iz recikliranega materiala;
Kraji uporabe: igrišča, skakalnice, plezalni vali, okrog taban, ...
Prednosti: odlična odpornost na udarce, zaščita pred padcem do 1,45 m, prepustnost za vodo, hitro sušenje, zmanjševanje hrupa, higienska, hitra namestitev, enostavna za čiščenje, nedrseča, lahko prenese sonce in dež. Tudi
Standardne barve: rdeča, zelena, rjava, črna.
Posebne barve: siva, modra, zelena trava, gozdna zelena ali polna paleta barv po meri
Priljubljena oznake: umetna trava podjetja, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarne, trgovina na debelo, cena, stroški












