JiangSen verjame, da je oblikovanje in izgradnja vrta za vaše podjetje eden najpomembnejših delov predstavitve vaše stavbe: navsezadnje, prvi vtisi trajajo. Ta zunanja travna trava je najbolj priljubljen izdelek leta 2018, saj vam lahko pomaga, da postane vaš vrt vse bolj lep.
| Višina kupa | 40mm |
| Merilec | 3/8 palca |
| Šiv | 160 / m |
| Gostota | 16800 |
| Podpora | PP + Net + Sbr lateks |
| Paket | Roll paket |
| Širina valja | 2m / 4m |
| Dolžina valja | 25m |


Q: Ste proizvajalec ali trgovska družba?
A: Smo proizvajalec specializiran za umetno travo, izdelujemo surovine sami in naši izdelki so priljubljeni po vsem svetu.
Q: Kaj pa kakovost vaših izdelkov?
A: Naši izdelki so opravili 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000-krat test obrabe in test zaviranja gorenja.
Q: Najmanjša količina naročila?
A: 500 kvadratnih metrov.
Q: Kaj pa čas za izvedbo?
A: Vzorec potrebuje 30 dni, množična proizvodnja potrebuje 20 dni.
V: Koliko umetnih trav lahko ponudite?
O: Mi lahko zagotovimo zunanjo travno travo za urejanje krajine, šport in travo.
V: Kaj je vaše FOB pristanišče?
A: pristanišče v Šanghaju.
Priljubljena oznake: prostem trave preprogo, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarne, trgovina na debelo, cena, cena












