JiangSen sintetično travnato dvorišče za dvorišče zagotavlja okolju prijazno krajinsko rešitev, ki vam pomaga prihraniti vodo in preprečiti uporabo pesticidov, medtem ko uživate v čudovitem travniku. Sintetična trava je v različnih stilov in odtenkov zelene, da bi lastnikom domov in podjetij zagotovila naravno razgledno pokrajino brez težav z vzdrževanjem naravne trave. Naša trajna travo podobna sintetična trava in umetna trava bodo poskrbeli za vsako pokrajino ali travnik za več let uporabe in uživanja.
| Višina kupa | 50mm |
| Barva | 4 |
| Stitch stopnja | 180 |
| Merilec | 3/8 |
| Gostota | 18900 |
| Paket | Roll paket |
| Širina rola | 2m / 4m |
| Dolžina rola | 25m |









V: Ali ste proizvajalec ali trgovska družba?
O: Smo proizvajalec specializiran za umetno travo, smo sami proizvajajo surovine in naši izdelki so priljubljeni po vsem svetu.
V: Kakšna je kakovost izdelkov?
O: Naši izdelki so opravili 3000-urni test proti UV-žarkom, preskus RoHS, 50000-kratni preskus obrabe in test gorenja.
V: Najmanjši količinski naročilo?
A: 500 kvadratnih metrov.
Vprašanje: Kaj je s časom?
O: Vzorec potrebuje 30 dni, množična proizvodnja potrebuje 20 dni.
V: Koliko vrst umetne trave lahko zagotovite?
O: Sintetično travnato dvorišče lahko poskrbimo za urejenost, šport in travnate površine.
V: Kakšna je vaša vrata FOB?
A: pristanišče v Šanghaju.
Priljubljena oznake: sintetična trava preddverje, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, trgovina na debelo, cena, stroški













