Z veliko različnih stilov, barv in površin, ki jih lahko izbirate, lahko JiangSen sintetično dajanje zelene ustvarite odlično nastavitev za vadbo vaše igre. To niso vaša tipična mini golfa. Te sintetične površine so posebej zasnovane za resne igralce. Z različnimi oblikami in podlogami kupa lahko umetna trava JiangSen simulira različne pogoje in situacije v realnem življenju, ki jih najdete na katerem koli tečaju na svetu.
| Barva | zelena |
| Višina kupa | 10mm |
| Stitch stopnja | 300 šivov / m |
| Merilec | 3/8 palca |
| Gostota | 63000 |
| Paket | Roll paket |
| Širina rola | 2m / 4m |
| Dolžina rola | 25m |









V: Ali ste proizvajalec ali trgovska družba?
O: Smo proizvajalec specializiran za umetno travo, smo sami proizvajajo surovine in naši izdelki so priljubljeni po vsem svetu.
V: Kakšna je kakovost izdelkov?
O: Naši izdelki so opravili 3000-urni test proti UV-žarkom, preskus RoHS, 50000-kratni preskus obrabe in test gorenja.
V: Najmanjši količinski naročilo?
A: 500 kvadratnih metrov.
Vprašanje: Kaj je s časom?
O: Vzorec potrebuje 30 dni, množična proizvodnja potrebuje 20 dni.
V: Koliko vrst umetne trave lahko zagotovite?
O: Sintetično lahko damo zeleno, umetno travo za urejanje krajine, športne in travne ploščice.
V: Kakšna je vaša vrata FOB?
A: pristanišče v Šanghaju.
Priljubljena oznake: sintetično dajanje zelene, Kitajske, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, trgovina na debelo, cena, stroški














