Ta večnamenska rogoznica z višino 20 mm je primerna za vse, kjer jo potrebujete. Odličen za hišne ljubljenčke in igrišča, v trenutku pa zagotavlja trajno, življenjsko in brez vzdrževanja površino.
To je odlična izbira, kadar je kakovost zahtevana v bolj formalnem okolju, tako domači kot komercialni.
| Višina kupa | 20mm |
| Barva | 4 barve |
| šiv | 200 / m |
| merilec | 3/8 |
| gostoto | 21000 |
| Podpora | PP + Net + Sbr lateks |
| Širina valja | 2m ali 4m ali po meri |
| Dolžina valja | 25m ali po meri |


Večnamenski
Ustreza vsaki aplikaciji
Trpežno in trpežno nošenje
Takojšnje in življenje
Brez vzdrževanja
Q: Ste proizvajalec ali trgovska družba?
A: Smo proizvajalec specializiran za umetno travo, izdelujemo surovine sami in naši izdelki so priljubljeni po vsem svetu.
Q: Kaj pa kakovost vaših izdelkov?
A: Naši izdelki so opravili 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000-krat test obrabe in test zaviranja gorenja.
Q: Najmanjša količina naročila?
A: 500 kvadratnih metrov.
Q: Kaj pa čas za izvedbo?
A: Vzorec potrebuje 30 dni, množična proizvodnja potrebuje 20 dni.
V: Koliko umetnih trav lahko ponudite?
O: Lahko zagotovimo umetno travo za urejanje krajine, šport in travo.
V: Kaj je vaše FOB pristanišče?
A: pristanišče v Šanghaju.
Priljubljena oznake: imitacija trave rogoznica, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, trgovina na debelo, cena, cena












